Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
Код на производ:
(DA1746-010)
NIKE

NIKE Gym Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club женската торба за тренинг ќе ви овозможи да спакувате сè што ви потребно за тренинг. Главната преграда е доволно пространа за да спакувате сè што ви треба, од патики, тренерки, до чиста облека. Дополнителните џебови со патент ви овозможуваат добро да ги организирате вашите ситници. Џебот со копче од страна може се користи за ситни предмети кои треба да ви бидат на дофат на раката. Изработена е од лесен, издржлив материјал кој е отпорен на абење и не ви го отежнува пристигнувањето до теретана. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани влакна. Ставете ја Nike Gym Club женската торба преку рамо и впуштете се во нови авантури. Спецификација: Женска торба за тренинг Џебови со патент Џеб со копче Рачки за носење во раце или на рамо Волумен: 24 L Димензии: 33cm x 50cm x 22cm Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Gym Club женската торба за тренинг ќе ви овозможи да спакувате сè што ви потребно за тренинг. Главната преграда е доволно пространа за да спакувате сè што ви треба, од патики, тренерки, до чиста облека. Дополнителните џебови со патент ви овозможуваат добро да ги организирате вашите ситници. Џебот со копче од страна може се користи за ситни предмети кои треба да ви бидат на дофат на раката. Изработена е од лесен, издржлив материјал кој е отпорен на абење и не ви го отежнува пристигнувањето до теретана. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани влакна. Ставете ја Nike Gym Club женската торба преку рамо и впуштете се во нови авантури.
Спецификација:

 • Женска торба за тренинг
 • Џебови со патент
 • Џеб со копче
 • Рачки за носење во раце или на рамо
 • Волумен: 24 L
 • Димензии: 33cm x 50cm x 22cm
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош