Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DISNEY BOTTLE P
DISNEY BOTTLE P
DISNEY BOTTLE P
DISNEY BOTTLE P
DISNEY BOTTLE P
DISNEY BOTTLE P
Код на производ:
(GU8811)
adidas

DISNEY BOTTLE P

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Шишето за вода adidas DISNEY PRINCESS ќе му обезбеди на вашето дете вода во секое време. Многу е важно децата да останат хидрирани во секое време, особено кога се занимаваат со спорт. Ова челично шише со вода има дизајн со нивните омилени принцези. Ова шише е компактно и лесно се пакува, така што секогаш детето ќе има вода со себе. Спакувајте го нивното шише со вода adidas DISNEY PRINCESS пред да излезат надвор и бидете сигурни дека нема да останат жедни. Спецификации: • Волумен: 0,75L • Состав на материјал: 100% челик • Боја: црна .
Подетално

Шишето за вода adidas DISNEY PRINCESS ќе му обезбеди на вашето дете вода во секое време.

Многу е важно децата да останат хидрирани во секое време, особено кога се занимаваат со спорт.

Ова челично шише со вода има дизајн со нивните омилени принцези.

Ова шише е компактно и лесно се пакува, така што секогаш детето ќе има вода со себе.

Спакувајте го нивното шише со вода adidas DISNEY PRINCESS пред да излезат надвор и бидете сигурни дека нема да останат жедни.

Спецификации:

• Волумен: 0,75L

• Состав на материјал: 100% челик

• Боја: црна

Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Шишето за вода adidas DISNEY PRINCESS ќе му обезбеди на вашето дете вода во секое време.

Многу е важно децата да останат хидрирани во секое време, особено кога се занимаваат со спорт.

Ова челично шише со вода има дизајн со нивните омилени принцези.

Ова шише е компактно и лесно се пакува, така што секогаш детето ќе има вода со себе.

Спакувајте го нивното шише со вода adidas DISNEY PRINCESS пред да излезат надвор и бидете сигурни дека нема да останат жедни.

Спецификации:

• Волумен: 0,75L

• Состав на материјал: 100% челик

• Боја: црна

Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош