Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
ELLESSE Rosca Cross Body Bag
Код на производ:
(SAAY0593)
ELLESSE

ELLESSE Rosca Cross Body Bag

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 Унив.
  • UNSZ UNSZ
  • OSFA OSFA
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
1 Унив.
UNSZ
OSFA
ONE Унив.
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE221M103-01
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE213M101-01
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Помош