Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME
Код на производ:
(DB4702-010)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK-AOP FEMME

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-975
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-607
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица CW9259-702
Nike Heritage е легендарна унисекс торба одлична за брзи излегувања. Вашите лични пред...
2.090 ДЕН
Помош