Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET
Детски сет
Код на производ:
(86H383-U5H)
NIKE

NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 3-4г. 53-56
 • 4- *
 • 5 4-5г. 56-59
 • 5- *
 • 6 5-6г. 59-61
 • 7 6-7г. 61-63
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед. Сетот се состои од маица и шорцеви. Меката ткаенина богата со памук ќе ви овозможи пријатно чувство и удобност за време на активните денови. Подетално

NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед.

Сетот се состои од маица и шорцеви.

Меката ткаенина богата со памук ќе ви овозможи пријатно чувство и удобност за време на активните денови.

Доминантното лого на Nike го прави овој сет препознатлив каде и да се појавите со најмладиот член на вашето семејство.

Дозволете им на вашите малечки да го следат спортскиот стил.

Спецификации:

• Состав: 60% памук, 40% полиестер

• Перење во машина

• Боја: сива, сина

• Шифра на артикл: 86H383-U5H

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3 XXS
3-
4 3-4г. 53-56
4-
5 4-5г. 56-59
5-
6 5-6г. 59-61
7 6-7г. 61-63
8 XL
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE NKB FUTURA TEE CARGO SHORT SET е детски комплет со класичен спортски изглед.

Сетот се состои од маица и шорцеви.

Меката ткаенина богата со памук ќе ви овозможи пријатно чувство и удобност за време на активните денови.

Доминантното лого на Nike го прави овој сет препознатлив каде и да се појавите со најмладиот член на вашето семејство.

Дозволете им на вашите малечки да го следат спортскиот стил.

Спецификации:

• Состав: 60% памук, 40% полиестер

• Перење во машина

• Боја: сива, сина

• Шифра на артикл: 86H383-U5H

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3 XXS
3-
4 3-4г. 53-56
4-
5 4-5г. 56-59
5-
6 5-6г. 59-61
7 6-7г. 61-63
8 XL
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 8A2695-023
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош