Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
LK FRO CL BPK
Ранец
Код на производ:
(GN8156)
adidas

LK FRO CL BPK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ *
 • OG *
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FROZEN CLASSIC BACKPACK е ранец за девојчиња со омилените ликови кои ќе и овозможат посебна авантура на вашата мала принцеза. Оставете ја вашата мала обожавателка на Дизни и Замрзнатото кралство да патува низ волшебниот свет. Подетално

adidas FROZEN CLASSIC BACKPACK е ранец за девојчиња со омилените ликови кои ќе и овозможат посебна авантура на вашата мала принцеза.

Оставете ја вашата мала обожавателка на Дизни и Замрзнатото кралство да патува низ волшебниот свет.

Поставените ремени удобно лежат на малите раменици.

Спецификации:

 • Димензии: 34,2cm x 25,4cm x 11,4cm
 • Преден џеб со патент
 • Голем отвор за лесен пристап до внатрешниот дел
 • Дизни принт
 • Обем: 10,25 Л
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: виолетова / сина
 • Код на производ: GN8156
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FROZEN CLASSIC BACKPACK е ранец за девојчиња со омилените ликови кои ќе и овозможат посебна авантура на вашата мала принцеза.

Оставете ја вашата мала обожавателка на Дизни и Замрзнатото кралство да патува низ волшебниот свет.

Поставените ремени удобно лежат на малите раменици.

Спецификации:

 • Димензии: 34,2cm x 25,4cm x 11,4cm
 • Преден џеб со патент
 • Голем отвор за лесен пристап до внатрешниот дел
 • Дизни принт
 • Обем: 10,25 Л
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: виолетова / сина
 • Код на производ: GN8156
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
OG
NS Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FN0985
Димензии: 35 cm x 23 cm x 14 cm
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Помош