Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE
Детски сет
Код на производ:
(75A398-023)
NIKE

JDB FUN FLIGHT AOP TE SHORT SE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T 18-24м 87-92
  • 3T 2-3г. 93-98
  • 4T 3-4г. 99-104
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетот Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Se за мали деца се состои од шорцеви и маица што ќе им служи во секоја прилика. Маицата е изработена од мек памук, така што удобноста и комфорот се загарантирани. Шорцевите се дизајнирани да овозможат максимална подвижност за вашето дете. Големото Air Jordan лого на левата ногавица дава автентичен спортски изглед. За безгрижна и удобна игра, облечете го вашете дете во Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Set комплетот.   СПЕЦИФИКАЦИИ: • Еластична лента • Лого Air Jordan на левата ногавица • Кратки ракави • Состав на материјал: 100% памук (маица) • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер (шорцеви) • Боја: црна, сива • Код на производ: 75A398-023 .
Подетално

Комплетот Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Se за мали деца се состои од шорцеви и маица што ќе им служи во секоја прилика.

Маицата е изработена од мек памук, така што удобноста и комфорот се загарантирани.

Шорцевите се дизајнирани да овозможат максимална подвижност за вашето дете.

Големото Air Jordan лого на левата ногавица дава автентичен спортски изглед.

За безгрижна и удобна игра, облечете го вашете дете во Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Set комплетот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Лого Air Jordan на левата ногавица

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук (маица)

• Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер (шорцеви)

• Боја: црна, сива

• Код на производ: 75A398-023

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м 87-92
3T 2-3г. 93-98
4T 3-4г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Комплетот Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Se за мали деца се состои од шорцеви и маица што ќе им служи во секоја прилика.

Маицата е изработена од мек памук, така што удобноста и комфорот се загарантирани.

Шорцевите се дизајнирани да овозможат максимална подвижност за вашето дете.

Големото Air Jordan лого на левата ногавица дава автентичен спортски изглед.

За безгрижна и удобна игра, облечете го вашете дете во Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Set комплетот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента

• Лого Air Jordan на левата ногавица

• Кратки ракави

• Состав на материјал: 100% памук (маица)

• Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер (шорцеви)

• Боја: црна, сива

• Код на производ: 75A398-023

Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м 87-92
3T 2-3г. 93-98
4T 3-4г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет NJ0425-R78
Nike FUN FLIGHT 3 PIECE SET JORDAN е детски комплет од линијата Jordan кој се состои од...
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 65A398-023
Комплетот Nike Jordan Jdb Jumping Big Air Tee & Short Baby's Se за мали деца се...
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 5NA041-000
Комплетот за бебиња Jordan Jumpman вклучува четири боди модели, направени од 100% памук...
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош