Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NHB AF1 STRIPE GRIPPER 3PK
Детски чорапи
Код на производ:
(NN0618-U10)
NIKE

NHB AF1 STRIPE GRIPPER 3PK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
490 ДЕН
Моментална Цена
490 ДЕН
Моментална Цена
490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M *
 • 3M *
 • 0-6M *
 • 18M *
 • 24M *
 • 612M *
 • 0-12 *
 • 6M *
 • 9M *
 • 12M *
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NHB AF1 STRIPE GRIPPER 3pk е комплет чорапи за момчиња. Овие совршено меки и удобни детски чорапи ги подготвуваат нозете на малите деца за нивните први чекори. Подетално

Nike NHB AF1 STRIPE GRIPPER 3pk е комплет чорапи за момчиња.

Овие совршено меки и удобни детски чорапи ги подготвуваат нозете на малите деца за нивните први чекори.

Направени се од мазна и растеглива ткаенина, со голема содржина на памук, што ги прави пријатни при контакт со кожата на бебето.

Ребрестиот дел спречува поместување, додека структурата на силиконот на долниот дел совршено се прилепува на површината, за постабилно движење.

Чорапите доаѓаат во пакет од три пара, во различни комбинации на бои, со везено Nike лого.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 58% памук, 37% полиестер, 5% еластин

• Дозволено перење во машина

• Боја: multikolor

• Код на производ: NN0618-U10

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NHB AF1 STRIPE GRIPPER 3pk е комплет чорапи за момчиња.

Овие совршено меки и удобни детски чорапи ги подготвуваат нозете на малите деца за нивните први чекори.

Направени се од мазна и растеглива ткаенина, со голема содржина на памук, што ги прави пријатни при контакт со кожата на бебето.

Ребрестиот дел спречува поместување, додека структурата на силиконот на долниот дел совршено се прилепува на површината, за постабилно движење.

Чорапите доаѓаат во пакет од три пара, во различни комбинации на бои, со везено Nike лого.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 58% памук, 37% полиестер, 5% еластин

• Дозволено перење во машина

• Боја: multikolor

• Код на производ: NN0618-U10

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UN0027-W2F
Nike Basic Pack Crew се чорапи дизајнирани за сите дневни активности. Лесно се прилагод...
325 ДЕН
Заштеда 45%
590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи RN0027-W2F
325 ДЕН
Заштеда 45%
590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи RN0370-U10
266 ДЕН
Заштеда 55%
590 ДЕН
Помош