Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB AOP TEE & SHORT SET
JDB AOP TEE & SHORT SET
JDB AOP TEE & SHORT SET
JDB AOP TEE & SHORT SET
JDB AOP TEE & SHORT SET
JDB AOP TEE & SHORT SET
Код на производ:
(85A358-023)
NIKE

JDB AOP TEE & SHORT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS 53-56
 • 4- *
 • 5 S 56-59
 • 5- *
 • 6 M 59-61
 • 7 L 61-63
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3 XXS
3-
4 XS 53-56
4-
5 S 56-59
5-
6 M 59-61
7 L 61-63
8 XL
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3 XXS
3-
4 XS 53-56
4-
5 S 56-59
5-
6 M 59-61
7 L 61-63
8 XL
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 85A535-K25
Nike JDB SPACE GLITCH TEE / SHORT SET е детски сет, одличен избор за топлите летни дено...
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 8A0430-R78
NIKE Сет JORDAN JAN AIR PATCH BEANIE SET Сетот од капа и ракавици за момчиња Nike JORDA...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош