Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOGO BACKPACK
LOGO BACKPACK
LOGO BACKPACK
LOGO BACKPACK
LOGO BACKPACK
LOGO BACKPACK
Код на производ:
(CHE211M114-01)
CHAMPION

LOGO BACKPACK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
894 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm Подетално

Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
UNSZ
OSFA
ONE Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE211M113-2A
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203M101-05
Димензии: 40 cm x 30 cm x 14 cm
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201M102-01
Димензии: 44,5 cm x 28,5 cm x 11 cm
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Помош