Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY
Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY
Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY
Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY
Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY
Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY
Детски чорапи
Код на производ:
(CU8129-902)
NIKE

Y NK EVRYDY LTWT ANKL 3PR NKDAY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Создадени со Dri-FIT технологија, детските чорапи Nike Everyday Socks ќе ви дадат удобност и свежина за целиот ден. Еластичниот дел околу глуждот ви дава чувство на поддршка и ги држи чорапите на место за поголема удобност. Подетално

Создадени со Dri-FIT технологија, детските чорапи Nike Everyday Socks ќе ви дадат удобност и свежина за целиот ден.

Еластичниот дел околу глуждот ви дава чувство на поддршка и ги држи чорапите на место за поголема удобност.

Спецификации:

• Сет од 3 пара

• Еластичен дел

• Технологија Dri-FIT

• Перење во машина

• Материјал: 61-64% памук / 31-34% полиестер / 4% еластин / 1% најлон

• Боја: Бела, Црна, Сива

• Шифра на артикл: CU8129-902

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Создадени со Dri-FIT технологија, детските чорапи Nike Everyday Socks ќе ви дадат удобност и свежина за целиот ден.

Еластичниот дел околу глуждот ви дава чувство на поддршка и ги држи чорапите на место за поголема удобност.

Спецификации:

• Сет од 3 пара

• Еластичен дел

• Технологија Dri-FIT

• Перење во машина

• Материјал: 61-64% памук / 31-34% полиестер / 4% еластин / 1% најлон

• Боја: Бела, Црна, Сива

• Шифра на артикл: CU8129-902

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош