Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
Унисекс торбица
Код на производ:
(BA5750-068)
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети. Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката. Подетално

Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети.

Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката.

Ременот ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби.

Полиестерот од кој е направена оваа торбица е отпорен на абење и лесен за одржување.

Контрастното лого на Nike на предната страна го нагласува атлетскиот стил.

Торбицата Nike Sportswear Heritage е идеална за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm

 • Лого на Nike на предната страна

 • Ременот може да се прилагоди

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: BA5750-068

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети.

Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката.

Ременот ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби.

Полиестерот од кој е направена оваа торбица е отпорен на абење и лесен за одржување.

Контрастното лого на Nike на предната страна го нагласува атлетскиот стил.

Торбицата Nike Sportswear Heritage е идеална за секојдневно носење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm

 • Лого на Nike на предната страна

 • Ременот може да се прилагоди

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: BA5750-068

Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CW9300-010
Nike Sportswear Futura 365 е практична женска торба. Доволно е голема да ги собере нај...
1.043 ДЕН
Заштеда 25%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица CV8964-576
Унисекс торбата Nike Heritage Hip Pack (Small) ќе биде вашиот најдобар сојузник каде и ...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торбица BA5750-322
Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно ч...
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош