Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PL NK STRK - FA20
PL NK STRK - FA20
PL NK STRK - FA20
PL NK STRK - FA20
Фудбалска топка
Код на производ:
(CQ7150-100)
NIKE

PL NK STRK - FA20

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PL NK STRK - FA20 е фудбалска топка за рекреативни играчи. Наменета е за играње на природна трева. Црвено-црните детали се распоредени на 12 панели на бела топка. Подетално

Nike PL NK STRK - FA20 е фудбалска топка за рекреативни играчи.

Наменета е за играње на природна трева.

Црвено-црните детали се распоредени на 12 панели на бела топка.

Гумениот меур е добро изработен и овозможува прецизно контролирање со топката.

Покажете ги своите вештини со оваа фудбалска топка и почувствувајте го духот на Премиер лигата на натпреварите со пријателите.

Спецификации:

• Фудбалска топка

• Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Гумен меур

• 12 панели

• Боја: бела / црвена / црна

• Шифра на артикл: CQ7150-100

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PL NK STRK - FA20 е фудбалска топка за рекреативни играчи.

Наменета е за играње на природна трева.

Црвено-црните детали се распоредени на 12 панели на бела топка.

Гумениот меур е добро изработен и овозможува прецизно контролирање со топката.

Покажете ги своите вештини со оваа фудбалска топка и почувствувајте го духот на Премиер лигата на натпреварите со пријателите.

Спецификации:

• Фудбалска топка

• Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

• Гумен меур

• 12 панели

• Боја: бела / црвена / црна

• Шифра на артикл: CQ7150-100

Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош