Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PRO ELITE SLEEVE 2.0 BLACK/WHITE/WH
NIKE PRO ELITE SLEEVE 2.0 BLACK/WHITE/WH
NIKE PRO ELITE SLEEVE 2.0 BLACK/WHITE/WH
NIKE PRO ELITE SLEEVE 2.0 BLACK/WHITE/WH
Код на производ:
(N.000.3146.027.LX)
NIKE

NIKE PRO ELITE SLEEVE 2.0 BLACK/WHITE/WH

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Стегач
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Стегач
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач N.MS.76.031.SL
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач N.MS.84.021.XL
893 ДЕН
Заштеда 25%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач N.MS.82.021.MD
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош