Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

STATICEN VELOSIPED SREDEN
Код на производ:
(10855)
AMILA

STATICEN VELOSIPED SREDEN

Претходна цена
21.990 ДЕН
Моментална Цена
21.990 ДЕН
Цена со попуст
17.592 ДЕН
Заштеда: 4.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд AMILA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд AMILA
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""