Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

STITNIK ZA KOLENO CRVENI L
Код на производ:
(RX STZ-KNEE RED-L)
RIDER

STITNIK ZA KOLENO CRVENI L

Претходна цена
490 ДЕН
Моментална Цена
490 ДЕН
Цена со попуст
392 ДЕН
Заштеда: 98 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Штитник
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фитнес
Бренд RIDER
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Штитник
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фитнес
Бренд RIDER
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""