Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR
U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR
U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR
U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR
Чорапи за тренинг
Код на производ:
(SX7678-010)
NIKE

U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR

Претходна цена
690 ДЕН
Моментална Цена
690 ДЕН
Цена со попуст
552 ДЕН
Заштеда: 138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Меката памучна ткаенина со полиестер и еластин совршено се прилепува за стапалото. Dri-Fit технологијата им помага на нозете да останат суви за време на интензивно вежбање. Подетално

Меката памучна ткаенина со полиестер и еластин совршено се прилепува за стапалото.

Dri-Fit технологијата им помага на нозете да останат суви за време на интензивно вежбање.

Растегливата ребреста лента околу средниот дел дава дополнително чувство на поддршка.

Плиткиот крој им овозможува на чорапите да бидат скоро незабележливи додека носите патики.

Спецификации:

 • Унисекс чорапи за тренинг

 • Состав: 66% памук, 32% полиестер, 2% еластин

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: SX7678-010

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Меката памучна ткаенина со полиестер и еластин совршено се прилепува за стапалото.

Dri-Fit технологијата им помага на нозете да останат суви за време на интензивно вежбање.

Растегливата ребреста лента околу средниот дел дава дополнително чувство на поддршка.

Плиткиот крој им овозможува на чорапите да бидат скоро незабележливи додека носите патики.

Спецификации:

 • Унисекс чорапи за тренинг

 • Состав: 66% памук, 32% полиестер, 2% еластин

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: SX7678-010

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX7679-100
Добијте целодневна удобност од Nike Everyday Lightweight No-Show Training Socks (6 пара...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи SX7678-901
Унисекс чорапите Nike U NK EVERYDAY LTWT NS 3PR U се удобни и идеални за тренинг во тер...
552 ДЕН
Заштеда 20%
690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""