Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
3S DUF S
Торба
Код на производ:
(GE1237)
adidas

3S DUF S

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во 3 STRIPES DUFFLE S adidas торбата. Можете да чувате ситни предмети во страничните џебови кои се на лесен дофат на рака и да ја ставите рачката на торбата преку рамо за полесно носење. Подетално

Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во 3 STRIPES DUFFLE S adidas торбата. Можете да чувате ситни предмети во страничните џебови кои се на лесен дофат на рака и да ја ставите рачката на торбата преку рамо за полесно носење.

Спецификации:

  • Материјал: 100% полиестер
  • Боја: црна
  • Шифра на артикл: GE1237
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во 3 STRIPES DUFFLE S adidas торбата. Можете да чувате ситни предмети во страничните џебови кои се на лесен дофат на рака и да ја ставите рачката на торбата преку рамо за полесно носење.

Спецификации:

  • Материјал: 100% полиестер
  • Боја: црна
  • Шифра на артикл: GE1237
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби FM2400
Бидете подготвени за секој тренинг и понесете ги потребните работи во adidas торбата. М...
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби CY6062
3.842 ДЕН
Заштеда 30%
5.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби DM3317
2.022 ДЕН
Заштеда 30%
2.888 ДЕН
Помош