Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HC ANKLE 3PP
Uniseks чорапи
Код на производ:
(GE6132)
adidas

HC ANKLE 3PP

Претходна цена
488 ДЕН
Моментална Цена
488 ДЕН
Цена со попуст
390 ДЕН
Заштеда: 98 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Performance HC ANKLE 3PP се специјално изработени чорапи за тренинг изработени од мек издржлив материјал. Користена е специјална технологија за да се обезбеди поддршка на лакот на стапалото, а со тоа и поголема удобност. Подетално

Performance HC ANKLE 3PP се специјално изработени чорапи за тренинг изработени од мек издржлив материјал.

Користена е специјална технологија за да се обезбеди поддршка на лакот на стапалото, а со тоа и поголема удобност.

 

Тие се до глуждовите, па затоа се погодни за напорен тренинг, бидејќи не вршат дополнителен притисок врз стапалата.

Спецификации:

 • Материјал: 79% памук, 18% полиестер, 3% еластин

 • Боја: бела / сива / црна

 • Шифра на артикл: GE6132

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Performance HC ANKLE 3PP се специјално изработени чорапи за тренинг изработени од мек издржлив материјал.

Користена е специјална технологија за да се обезбеди поддршка на лакот на стапалото, а со тоа и поголема удобност.

 

Тие се до глуждовите, па затоа се погодни за напорен тренинг, бидејќи не вршат дополнителен притисок врз стапалата.

Спецификации:

 • Материјал: 79% памук, 18% полиестер, 3% еластин

 • Боја: бела / сива / црна

 • Шифра на артикл: GE6132

Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE1380
NON CUSHIONED ANKLE 3PP чорапите на adidas се одличен избор за стапалата, како за шетањ...
390 ДЕН
Заштеда 20%
488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи GE6177
390 ДЕН
Заштеда 20%
488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""