Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET
Капа и ракавици
Код на производ:
(9A2695-023)
NIKE

NAN SWOOSH POM BEANIE GLV SET

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike. Подетално

Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик
  • Боја: црна, бела
  • Шифра на артикл: 9A2695-023
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.

Спецификации:

  • Состав: 100% акрилик
  • Боја: црна, бела
  • Шифра на артикл: 9A2695-023
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A2891-A38
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A2891-KE4
Топол зимски Nike сет за деца - капа со ракавици и препознатливото лого на Nike.
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""