Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
NK ACDMY TEAM BKPK
Ранец за фудбал
Код на производ:
(BA5501-410)
NIKE

NK ACDMY TEAM BKPK

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV *
 • OSFT *
 • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни предмети кои ќе ви требаат за фудбал. Димензии: 48 cm × 32 cm × 18 cm Подетално

Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни предмети кои ќе ви требаат за фудбал.

Предниот џеб е доволно голем за да ставите фудбалска топка со стандардни димензии.

Спакувајте ја вашата опрема во пространата главна преграда со двостран безбедносен патент.

Во посебниот внатрешен џеб може да чувате телефон, клучеви, картички и други потребни ситници.

Страничната мрежа е дизајнирана да собира шише вода, за секогаш да ви е при рака.

Удобните прилагодливи ремени го прават носењето на ранецот поудобно.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 33cm x 16,5cm

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: тегет / црна / бела

 • Шифра на артикл: BA5501-410

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни предмети кои ќе ви требаат за фудбал.

Предниот џеб е доволно голем за да ставите фудбалска топка со стандардни димензии.

Спакувајте ја вашата опрема во пространата главна преграда со двостран безбедносен патент.

Во посебниот внатрешен џеб може да чувате телефон, клучеви, картички и други потребни ситници.

Страничната мрежа е дизајнирана да собира шише вода, за секогаш да ви е при рака.

Удобните прилагодливи ремени го прават носењето на ранецот поудобно.

Спецификации:

 • Димензии: 48cm x 33cm x 16,5cm

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: тегет / црна / бела

 • Шифра на артикл: BA5501-410

Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA5501-657
Nike Academy Team е ранец со дизајн кој има за цел да ги собере сите ваши потребни пред...
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5773-010
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош