Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NHN CORE FUTURA GRIPPER
NHN CORE FUTURA GRIPPER
NHN CORE FUTURA GRIPPER
NHN CORE FUTURA GRIPPER
Код на производ:
(NN0050-042)
NIKE

NHN CORE FUTURA GRIPPER

Претходна цена
590,00 ДЕН
Моментална Цена
590,00 ДЕН
Моментална Цена
590,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M *
 • 3M *
 • 0-6M *
 • 18M *
 • 24M *
 • 612M *
 • 0-12 *
 • 6M *
 • 9M *
 • 12M *
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 203
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона 203
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""