Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADY METROPOLIS BACKPACK
LADY METROPOLIS BACKPACK
LADY METROPOLIS BACKPACK
LADY METROPOLIS BACKPACK
Код на производ:
(CHE201F100-01)
CHAMPION

LADY METROPOLIS BACKPACK

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
894 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 33 cm x 22,5 cm x 11,5 cm Подетално
Димензии: 33 cm x 22,5 cm x 11,5 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 33 cm x 22,5 cm x 11,5 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203F104-12
1.868 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193856-888
Димензии: 45 cm x 35 cm x 13 cm
1.619 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHTB193850-889
Димензии: 35 cm x 30 cm x 14 cm
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""