Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOGO BACPACK
LOGO BACPACK
LOGO BACPACK
LOGO BACPACK
Код на производ:
(CHE201M101-02)
CHAMPION

LOGO BACPACK

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.150 ДЕН
Заштеда: 940 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm Подетално
Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203M101-05
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201M102-01
Димензии: 44,5 cm x 28,5 cm x 11 cm
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201M106-31
Димензии: 47 cm x 28 cm x 14 cm
1.359 ДЕН
Заштеда 35%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""