Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB JDI FLEECE CREW SET
NKB JDI FLEECE CREW SET
NKB JDI FLEECE CREW SET
NKB JDI FLEECE CREW SET
Детски тренерки
Код на производ:
(66G985-023)
NIKE

NKB JDI FLEECE CREW SET

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 0-3M 0-3м
 • 3M 0-3м
 • 0-6M 0-6м
 • 18M 12-18м 81-86
 • 24M 18-24м 87-92
 • 612M *
 • 0-12 0-12г.
 • 6M 3-6м
 • 9M 6-9м
 • 12M 9-12м 74-80
 • 1224 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE Set NKB JDI FLEECE CREW SET се детски тренерки наменети за бебиња до 4 месеци. Направени се од ткаенина која грее и е мека за дополнителна удобност. Подетално

NIKE Set NKB JDI FLEECE CREW SET се детски тренерки наменети за бебиња до 4 месеци.

Направени се од ткаенина која грее и е мека за дополнителна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црвена, црна
 • Шифра на артикл: 66G985-023
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м 81-86
24M 18-24м 87-92
612M
0-12 0-12г.
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м 74-80
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE Set NKB JDI FLEECE CREW SET се детски тренерки наменети за бебиња до 4 месеци.

Направени се од ткаенина која грее и е мека за дополнителна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црвена, црна
 • Шифра на артикл: 66G985-023
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м 81-86
24M 18-24м 87-92
612M
0-12 0-12г.
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м 74-80
1224

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76H470-GEH
Nike Toddler Color-Block Crew and Joggers Set се детски тренерки со модерен дизајн наме...
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76H072-042
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76G796-U90
NIKE сет NKB NSW NIKE TRICOT SET е комплет тренерки за деца. Дуксерот има два џеба со ...
2.390 ДЕН
Помош