Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ANNIE
ANNIE
ANNIE
ANNIE
Код на производ:
(ELE201F102-01)
ELLESSE

ANNIE

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.424 ДЕН
Заштеда: 766 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ *
  • UNSZ *
  • OSFA *
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 23 cm x 11 cm x 18 cm Подетално
Димензии: 23 cm x 11 cm x 18 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 23 cm x 11 cm x 18 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F113-01
1.643 ДЕН
Заштеда 25%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F116-12
1.868 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F105-01
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""