Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK PRO CAP FUTURA 4
Y NK PRO CAP FUTURA 4
Y NK PRO CAP FUTURA 4
Y NK PRO CAP FUTURA 4
Код на производ:
(AV8015-438)
NIKE

Y NK PRO CAP FUTURA 4

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет BV2938-438
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет BV2938-663
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет BV2938-010
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""