Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
SW BP
Код на производ:
(FN0979)
ADIDAS

SW BP

Претходна цена
2.488,00 ДЕН
Моментална Цена
2.487,99 ДЕН
Цена со попуст
2.239,00 ДЕН
Заштеда: 249,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OG *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Намена Kids
Сезона 201
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FL8999
1.750,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.188,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""