Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Quilted
Детски чизми
Код на производ:
(34051400-00525)

Quilted

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
MOON BOOT QULTED детски чизми за девојчиња, ултра практични, кои ќе им овозможат целосна заштита при сите временски услови. Горниот дел од чизмите е изработен од прекрасна имитација на кожа слична на природна кожа и текстилен материјал. Тоа е популарен материјал кој не бара посебна грижа. Меката, текстилна внатрешност на чизмите ќе ви овозможи неверојатна удобност при одење. Ова е идеален модел за долги прошетки - со семејството, кучето или пријателите. Логото MOON BOOT јасно зборува за љубовта кон брендот. Врвот обезбедува одлично вклопување во овие водоотпорни MOON ЧИЗМИ за девојки. Гумениот ѓон спречува лизгање на влажни површини и обезбедува совршено држење. Спецификација: Детски чизми за девојчиња – lifestyle Горен дел од имитација на кожа и текстил Поставата: 100% полиестер Лого на MOON BOOT Врвки Вештачко крзно Водоотпорни Гумен ѓон.
Подетално

MOON BOOT QULTED детски чизми за девојчиња, ултра практични, кои ќе им овозможат целосна заштита при сите временски услови. Горниот дел од чизмите е изработен од прекрасна имитација на кожа слична на природна кожа и текстилен материјал. Тоа е популарен материјал кој не бара посебна грижа. Меката, текстилна внатрешност на чизмите ќе ви овозможи неверојатна удобност при одење. Ова е идеален модел за долги прошетки - со семејството, кучето или пријателите. Логото MOON BOOT јасно зборува за љубовта кон брендот. Врвот обезбедува одлично вклопување во овие водоотпорни MOON ЧИЗМИ за девојки. Гумениот ѓон спречува лизгање на влажни површини и обезбедува совршено држење.
Спецификација:

 • Детски чизми за девојчиња – lifestyle
 • Горен дел од имитација на кожа и текстил
 • Поставата: 100% полиестер
 • Лого на MOON BOOT
 • Врвки
 • Вештачко крзно
 • Водоотпорни
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чизми
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Возраст Kids
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош