Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS
Женски outdoor кондури
Код на производ:
(1424692616)
COLUMBIA

COLUMBIA COLUMBIA NEWTON RIDGE™ PLUS

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.190 ДЕН
Моментална цена
7.190 ДЕН
Цена со попуст
5.752 ДЕН
Заштеда: 1.438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 37.5 23.1-23.6
 • 7 38 23.6-23.9
 • 7.5 38.5 23.9-24.4
 • 8 39 24.4-24.6
 • 8.5 39.5 24.6-25.1
 • 9 40 25.1-25.7
 • 9.5 40.5 25.7-25.9
 • 10 41 25.9-26.4
 • 10.5 41.5 26.4-26.9
 • 11 42 26.9-27.2
 • 11.5 11.5
 • 12 43 27.7-28.2
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5 37.5 23.1-23.6
7 38 23.6-23.9
7.5 38.5 23.9-24.4
8 39 24.4-24.6
8.5 39.5 24.6-25.1
9 40 25.1-25.7
9.5 40.5 25.7-25.9
10 41 25.9-26.4
10.5 41.5 26.4-26.9
11 42 26.9-27.2
11.5
12 43 27.7-28.2
13
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош