Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
adidas Predator Edge.3 MG
Машки копачки
Код на производ:
(GY8057)
adidas

adidas Predator Edge.3 MG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.750 ДЕН
Заштеда: 838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR EDGE.3 MG се унисекс копачки за игра на вештачка и природна трева кои го подобруваат вашиот контакт со топката. Покрај исклучителната удобност, овие копачки се одликуваат и со максимална функционалност . Тие обезбедуваат доминација и максимален придонес во играта. Впечатливиот и комплетно нов TPU ѓон обезбедува извонредна стабилност без разлика дали сте на вештачка или природна трева. Растегливиот двоен дел околу петицата го одржува вашето стапало стабилно и дава можност за лесно облекување. Овие копачки, кои ви овозможуваат исклучителна контрола над топката се направени од делумно рециклиран материјал. OFF SET системот за врзување ви носи почисти удари. adidas PREDATOR EDGE.3 MG копачките за фудбал отвораат различни можности на теренот. Спецификација: Текстилен горен дел Растеглив материјал во пределот на петиците Врзување со врвки Рециклиран материјал Нов TPU ѓон.
Подетално

adidas PREDATOR EDGE.3 MG се унисекс копачки за игра на вештачка и природна трева кои го подобруваат вашиот контакт со топката. Покрај исклучителната удобност, овие копачки се одликуваат и со максимална функционалност . Тие обезбедуваат доминација и максимален придонес во играта. Впечатливиот и комплетно нов TPU ѓон обезбедува извонредна стабилност без разлика дали сте на вештачка или природна трева. Растегливиот двоен дел околу петицата го одржува вашето стапало стабилно и дава можност за лесно облекување. Овие копачки, кои ви овозможуваат исклучителна контрола над топката се направени од делумно рециклиран материјал. OFF SET системот за врзување ви носи почисти удари. adidas PREDATOR EDGE.3 MG копачките за фудбал отвораат различни можности на теренот.
Спецификација:

 • Текстилен горен дел
 • Растеглив материјал во пределот на петиците
 • Врзување со врвки
 • Рециклиран материјал
 • Нов TPU ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош