Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
MERRELL GREYLOCK WATERPROOF
Код на производ:
(MK265350)
MERRELL

MERRELL GREYLOCK WATERPROOF

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.518 ДЕН
Заштеда: 1.172 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32 20
 • 1.5 *
 • 2 33 21
 • 2.5 *
 • 3 34 22
 • 3.5 *
 • 4 35 23
 • 4.5 *
 • 5 36 24
 • 5.5 *
 • 6 37 25
 • 7 38 25
 • 10 28 16
 • 10.5 *
 • 11 29 17
 • 11.5 *
 • 12 30 18
 • 12.5 *
 • 13 31 19
 • 13.5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Планински чевли
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32 20
1.5
2 33 21
2.5
3 34 22
3.5
4 35 23
4.5
5 36 24
5.5
6 37 25
7 38 25
10 28 16
10.5
11 29 17
11.5
12 30 18
12.5
13 31 19
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Планински чевли
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32 20
1.5
2 33 21
2.5
3 34 22
3.5
4 35 23
4.5
5 36 24
5.5
6 37 25
7 38 25
10 28 16
10.5
11 29 17
11.5
12 30 18
12.5
13 31 19
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош