Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
adidas Copa Sense .4 Firm Ground
Детски копачки
Код на производ:
(FY6168)
adidas

adidas Copa Sense .4 Firm Ground

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овозможете ѝм на идните фудбалски ѕвезди да ја подигнат играта на повисоко ниво во adidas COPA SENSE.4. детските копачки. Погодни за играње на сите видови терени, овие копачки се вистинскиот избор за младите надежи. Мултифункционалниот гумен ѓон обезбедува брзина на цврсти површини, вештачка трева и други видови површини. Мекиот синтетички горен дел е дизајниран да трае и овозможува прецизност и контрола при дриблинг и шутирање. Некои спортисти зборуваат за добра игра, тоа најдобро го чувствуваат во adidas COPA SENSE.4. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад. Спецификација: Детски копачки - фудбал За играње на вештачка трева и тврди површини Плиток профил Врзување Горен дел: синтетички материјал Крампони Боја: црвена .
Подетално

Овозможете ѝм на идните фудбалски ѕвезди да ја подигнат играта на повисоко ниво во adidas COPA SENSE.4. детските копачки. Погодни за играње на сите видови терени, овие копачки се вистинскиот избор за младите надежи. Мултифункционалниот гумен ѓон обезбедува брзина на цврсти површини, вештачка трева и други видови површини. Мекиот синтетички горен дел е дизајниран да трае и овозможува прецизност и контрола при дриблинг и шутирање. Некои спортисти зборуваат за добра игра, тоа најдобро го чувствуваат во adidas COPA SENSE.4. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.

Спецификација:

 • Детски копачки - фудбал
 • За играње на вештачка трева и тврди површини
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: синтетички материјал
 • Крампони
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овозможете ѝм на идните фудбалски ѕвезди да ја подигнат играта на повисоко ниво во adidas COPA SENSE.4. детските копачки. Погодни за играње на сите видови терени, овие копачки се вистинскиот избор за младите надежи. Мултифункционалниот гумен ѓон обезбедува брзина на цврсти површини, вештачка трева и други видови површини. Мекиот синтетички горен дел е дизајниран да трае и овозможува прецизност и контрола при дриблинг и шутирање. Некои спортисти зборуваат за добра игра, тоа најдобро го чувствуваат во adidas COPA SENSE.4. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.

Спецификација:

 • Детски копачки - фудбал
 • За играње на вештачка трева и тврди површини
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: синтетички материјал
 • Крампони
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош