Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
KANDER RACHEL
Женски outdoor кондури
Код на производ:
(KAF213F300-01)
KANDER

KANDER RACHEL

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
2.984 ДЕН
Заштеда: 1.606 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 *
 • 36 36
 • 36.5 *
 • 37 37
 • 37.5 *
 • 38 38
 • 38.5 *
 • 39 39
 • 39.5 *
 • 40 40
 • 40.5 *
 • 41 41
 • 41.5 *
 • 42 42
 • 42.5 *
 • 43 *
 • 44 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5
36 36
36.5
37 37
37.5
38 38
38.5
39 39
39.5
40 40
40.5
41 41
41.5
42 42
42.5
43
44

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5
36 36
36.5
37 37
37.5
38 38
38.5
39 39
39.5
40 40
40.5
41 41
41.5
42 42
42.5
43
44

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213F200-07
2.789 ДЕН
Заштеда 35%
4.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213F200-01
2.789 ДЕН
Заштеда 35%
4.290 ДЕН
Помош