Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
VAIDER III HG
Машки копачки
Код на производ:
(LTX183180-01)
LOTTO

VAIDER III HG

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40
41
42
43
44
45
46

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40
41
42
43
44
45
46

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Копачки LTR173151-05
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Помош