Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
JR PHANTOM GT CLUB FG/MG
Детски копачки
Код на производ:
(CK8479-090)
NIKE

JR PHANTOM GT CLUB FG/MG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37.5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38.5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските фудбалски копачки Nike Phantom GT Club MG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот. Подетално

Детските фудбалски копачки Nike Phantom GT Club MG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот.

Врзувањето на страна нуди голема површина за додавање и шутирање, додека текстурата на горниот дел им овозможува на децата да го контролираат секој удар.

Горниот дел е изработен од синтетички материјал, лесен за чистење и одржување.

Удобната постава и Dynamic Fit работ се поставени за поголема удобност.

Вашите мали фудбалери нека доминираат на фудбалскиот терен во фудбалските копачки Nike Phantom GT Club MG.

Спецификации:

 • Тапацирана влошка
 • Dynamic Fit раб
 • Врзување на страна
 • Боја: црна
 • Код на производ: CK8479-090
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y 36
4"Y 36.5
5Y 37.5
5"Y
6Y 38.5
6"Y
7Y 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските фудбалски копачки Nike Phantom GT Club MG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот.

Врзувањето на страна нуди голема површина за додавање и шутирање, додека текстурата на горниот дел им овозможува на децата да го контролираат секој удар.

Горниот дел е изработен од синтетички материјал, лесен за чистење и одржување.

Удобната постава и Dynamic Fit работ се поставени за поголема удобност.

Вашите мали фудбалери нека доминираат на фудбалскиот терен во фудбалските копачки Nike Phantom GT Club MG.

Спецификации:

 • Тапацирана влошка
 • Dynamic Fit раб
 • Врзување на страна
 • Боја: црна
 • Код на производ: CK8479-090
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y 36
4"Y 36.5
5Y 37.5
5"Y
6Y 38.5
6"Y
7Y 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош