Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
EURO SPRINT JUNIOR
Код на производ:
(A13KB)
TIMBERLAND

EURO SPRINT JUNIOR

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална Цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 29 *
  • 30 *
  • 35,5 35.5
  • 36 36
  • 37 37
  • 37,5 37.5
  • 38 38
  • 39 39
  • 39,5 39.5
  • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
29
30
35,5
36
37
37,5
38
39
39,5
40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
29
30
35,5
36
37
37,5
38
39
39,5
40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми A4254
4.118 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми A4258
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 6690R
4.493 ДЕН
Заштеда 25%
5.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""