Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
BROOKLYN SNEAKERBOOT
Код на производ:
(A4258)
TIMBERLAND

BROOKLYN SNEAKERBOOT

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 29 *
  • 30 *
  • 35,5 35.5
  • 36 36
  • 37 37
  • 37,5 37.5
  • 38 38
  • 39 39
  • 39,5 39.5
  • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
29
30
35,5
36
37
37,5
38
39
39,5
40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
29
30
35,5
36
37
37,5
38
39
39,5
40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми A4254
4.118 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми A13KB
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 6690R
4.493 ДЕН
Заштеда 25%
5.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""