Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
NOLLIE
Код на производ:
(ELJ173207-01)
ELLESSE

NOLLIE

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.017 ДЕН
Заштеда: 2.373 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-01
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-03
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173230-03
1.495 ДЕН
1.690 ДЕН
2.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""