Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
FORESTBOUND MID WP
Код на производ:
(J77299)
MERRELL

FORESTBOUND MID WP

Претходна цена
7.990,00 ДЕН
Моментална Цена
7.990,00 ДЕН
Цена со попуст
5.593,00 ДЕН
Заштеда: 2.397,00 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 40
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 43
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 47
 • 48
 • 49
 • 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Сезона Есен 2019
Бренд MERRELL
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
41.5 41.5
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46
46.5 46.5
47 47
48 48
49 49
50 50

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Сезона Есен 2019
Бренд MERRELL
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
41.5 41.5
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46
46.5 46.5
47 47
48 48
49 49
50 50

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.593,00 ДЕН
Заштеда 30%
7.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.094,00 ДЕН
Заштеда 40%
8.490,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури J311538C
4.753,00 ДЕН
Заштеда 30%
6.790,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""