Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
FORESTBOUND MID WP/BLACK
Mашки outdoor кондури
Код на производ:
(J77297)
MERRELL

FORESTBOUND MID WP/BLACK

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална Цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
5.593 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 40
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 43
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 47
 • 48
 • 49
 • 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
41.5 41.5
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46
46.5 46.5
47 47
48 48
49 49
50 50

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд MERRELL
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
41.5 41.5
43 43
43.5 43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
46 46
46.5 46.5
47 47
48 48
49 49
50 50

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.094 ДЕН
Заштеда 40%
8.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.395 ДЕН
Заштеда 50%
6.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""