БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX SNOW CF CP C TERREX SNOW CF CP C

TERREX SNOW CF CP C

Кондури
Код на производ: AC7965
5.588,00 MKD
3.911,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 13-K
  32
 • 1
  33
 • 2
  34
 • 2-
  35
 • 6
  39,5
 • 6-
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""