БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LUMI-LUXE-SPLASH DASH LUMI-LUXE-SPLASH DASH
LUMI-LUXE-SPLASH DASH LUMI-LUXE-SPLASH DASH
LUMI-LUXE-SPLASH DASH LUMI-LUXE-SPLASH DASH
LUMI-LUXE-SPLASH DASH LUMI-LUXE-SPLASH DASH
LUMI-LUXE-SPLASH DASH LUMI-LUXE-SPLASH DASH

LUMI-LUXE-SPLASH DASH

Патики
Код на производ: 20055L-BMLT
3.390,00 MKD
3.390,00 MKD
Заштеда: 0%
 • 27
  *
 • 28
  *
 • 28,5
  *
 • 29
  *
 • 30
  *
 • 31
  *
 • 32
  *
 • 33
  *
 • 33,5
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 27,5
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""