Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DRI-FIT WRAP
Код на производ:
(N.RA.35.001.OS)
NIKE

NIKE DRI-FIT WRAP

Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Подкапа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Подкапа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""