ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе

КОМБИНИРАЈ НА ONLINE

Искористете ги своите привилегии како регистриран купувач и нарачајте преку својот налог со попуст до 30%.

Нарачајте еден производ и остварете 20% попуст или два и повеќе производи и остварете 30% попуст.

Попустот се остварува автоматски доколку сте најавен со својот налог.

Доколку не сте регистрирани тоа можете да го направите ТУКА.

Погледнете ја понудата ТУКА.

 

Дали Ви е потребна наша помош?

Јавете се на 075/234-800 или испратете ни маил на online@sportvision.mk

Погледнете го нашиот комплетен каталог тука.

НАРАЧАЈТЕ на www.sportvision.mk или на 075/234-800 СО

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДОМАШНА АДРЕСА.

Работно време на контакт центарот

09-17 часот во работни денови

10-14 часот во сабота

Препорачани производи

QUESTAR M
21%
4.888,00 MKD
6.188,00 MKD
string(0) ""