за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
Листа: Outdoor ponuda
69 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
6.774 ДЕН
Заштеда 40%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
6.774 ДЕН
Заштеда 40%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
6
ocene
6
Машки outdoor патики
3.832 ДЕН
Заштеда 40%
6.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027051383
Машки outdoor патики
6.952 ДЕН
Заштеда 20%
8.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027091383
Машки outdoor патики
4.914 ДЕН
Заштеда 40%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027211010
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски outdoor патики
4.734 ДЕН
Заштеда 40%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32345-GS526
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски outdoor патики
1.945 ДЕН
Заштеда 50%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32345-KK001
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Детски outdoor патики
1.945 ДЕН
Заштеда 50%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32359-PS013
Детски кондури
1.945 ДЕН
Заштеда 50%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32358-PS013
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски кондури
1.795 ДЕН
Заштеда 50%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32344-GS526
Prosecna ocena:
ocene
6
ocene
6
Детски outdoor патики
1.795 ДЕН
Заштеда 50%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5G3BKZ21
Машки outdoor патики
5.595 ДЕН
Заштеда 50%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A52R2GVV1
Машки outdoor патики
6.534 ДЕН
Заштеда 40%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5G3B4V01
Машки outdoor патики
6.714 ДЕН
Заштеда 40%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2WWMB1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки outdoor патики
8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2UKZ21
Машки outdoor патики
8.043 ДЕН
Заштеда 30%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2UWMB1
Машки outdoor патики
6.894 ДЕН
Заштеда 40%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCYI8E1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
6.363 ДЕН
Заштеда 35%
9.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCYC8T1
Машки outdoor патики
5.874 ДЕН
Заштеда 40%
9.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A7W5MBQW1
Машки outdoor патики
6.883 ДЕН
Заштеда 35%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32700-KK001
Детски outdoor патики
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32711-EM007
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32710-EM007
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32699-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски outdoor патики
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.