за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Salomon ALPHACROSS 5 W
Код на производ: L47312700
Salomon

Salomon ALPHACROSS 5 W

Код на производ: L47312700

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
6.111 ДЕН
Заштеда: 679 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4.5 37 1/3 23
  • 5 38 23.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Salomon
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47450500
6.921 ДЕН
Заштеда 10%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47449400
8.091 ДЕН
Заштеда 10%
8.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47314100
7.191 ДЕН
Заштеда 10%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Salomon ALPHACROSS 5 W
Патики
Salomon ALPHACROSS 5 W