за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Код на производ: L47449400
Salomon

Salomon X ULTRA 360 GTX W

Код на производ: L47449400
8.990 ДЕН
8.990 ДЕН
8.091 ДЕН
Заштеда: 899 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4.5 37 1/3 23
  • 5 38 23.5
  • 5.5 38 2/3 24
  • 6 39 1/3 24.5
  • 6.5 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Salomon
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Salomon X ULTRA 360 GTX W
Патики
Salomon X ULTRA 360 GTX W