за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Код на производ: FN0251-065
Nike

Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT

Код на производ: FN0251-065
10.390 ДЕН
7.792 ДЕН
7.792 ДЕН
Заштеда: 2.598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шушкавец FN0251-410
Цена 7.792 ДЕН
Заштеда 25%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шушкавец FN0244-077
Цена 11.917 ДЕН
Заштеда 25%
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шушкавец FB8185-100
Цена 11.917 ДЕН
Заштеда 25%
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT
Шушкавец
Nike M NSW SW AIR SYN FILL JKT