за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT
Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT
Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT
Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT
Код на производ: FN0244-077
Nike

Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT

Код на производ: FN0244-077
15.890 ДЕН
11.917 ДЕН
11.917 ДЕН
Заштеда: 3.973 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шушкавец FN0251-410
Цена 7.792 ДЕН
Заштеда 25%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шушкавец FN0251-065
Цена 7.792 ДЕН
Заштеда 25%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шушкавец FB8185-100
Цена 11.917 ДЕН
Заштеда 25%
15.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT
Шушкавец
Nike M NSW SF WR PL-FLD AIR MAX JKT